ANSO, Belt and Road Ülkelerinde Bilimsel İşbirliği Projeleri İçin Tekliflerini Bekliyor

ANSO, Belt and Road Ülkelerinde Bilimsel İşbirliği Projeleri İçin Tekliflerini Bekliyor
Categories:

ANSO, Belt and Road ülkelerinde yaşam kalitesini artırmak için bilimsel işbirliği projeleri için teklifleri kabul ediyor. ANSO, projeler aracılığıyla bilim, teknoloji, yenilik ve kapasite oluşturma alanlarında eylemler organize ederek uygulayarak, Belt and Road ülkelerinde insanların yaşam kalitesini artırmaya, kalkınmayı teşvik etmeye ve ortak zorlukları ele almaya olumlu bir rol oynuyor. ANSO İşbirliği Özel Projesi, BM 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ne odaklanarak, karbon hedefleri, yaşam ve sağlık, gıda güvenliği gibi öncelikli alanları belirliyor.

Program İçeriği:

ANSO Joint Research Cooperation Special Project, bilimsel araştırma yeteneklerini ve kaynaklarını tam olarak kullanarak, “talep odaklı, problem odaklı, çok taraflı katılım ve etki önceliği” finansman ilkelerine uygun hareket ederek, araştırma yeniliği, yerinde gösterim ve teknoloji transferini, Belt and Road ülkeleri ve bölgelerindeki temel yaşam ve refah sorunlarını çözmek için kullanıyor. Projeler, en az 3 birimden oluşan bir proje işbirliği birimi tarafından gerçekleştiriliyor ve başvuru sahibi birimin bir Çin Bilimler Akademisi enstitüsü olması gerekiyor.

Nasıl Başvurulur:

ANSO İşbirliği Özel Projesine başvurmak isteyenler, ilgili bilgi ve belgeleri içeren başvuru formunu ANSO’nun resmi web sitesinden indirebilirler. Başvuru sahibi, Çin vatandaşı olmalı ve en az birinci derece kıdemli profesyonel ve teknik unvana sahip olmalıdır. Başvurular, başvuru sahibi birimin ANSO’ya kayıtlı olduğundan emin olmak için ANSO’nun üye kuruluşları tarafından onaylanmalıdır. Başvurular, belirtilen tarihe kadar ANSO’nun resmi web sitesi aracılığıyla yapılabilir. Sonuçlar, başvurunun kabul edilmesinden yaklaşık 3 ay sonra açıklanacaktır.

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir