Son Teknoloji Fonksiyonel Malzemeler Konferansı, Nisan 2023’te Çin’de Yapılacak

Son Teknoloji Fonksiyonel Malzemeler Konferansı, Nisan 2023’te Çin’de Yapılacak
Categories:

Tabii, burada konferans hakkında daha fazla bilgi veriyorum:

Çin’de düzenlenecek olan “Son Teknoloji Fonksiyonel Malzemeler Konferansı”, disiplinler arası araştırmaları ve işbirliğini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Konferans, 21-23 Nisan 2023 tarihleri arasında Jiangsu eyaletindeki Xuzhou’da düzenlenecektir. Konferansa, enerji, elektronik, tıp ve daha birçok alanda kullanılan fonksiyonel malzemeler hakkında araştırma yapan akademisyenler, endüstriyel araştırmacılar ve hükümet temsilcileri katılacaktır.

Konferans, üç Çin Bilimler Akademisi üyesi ve 80’den fazla ulusal ödüllü genç bilim insanı tarafından sunulacak ana konuşmalar ve her biri davetli konuşmacıların yanı sıra poster oturumlarına sahip olan 10 farklı konuyu kapsayacaktır. Bu konular arasında nanobiyomalzemeler, kuantum fonksiyonel malzemeler, enerji malzemeleri ve daha pek çok konu yer almaktadır.

Konferansa katılmak için, kişilerin 8 Nisan 2023’e kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Erken kayıt ücretleri 15 Nisan’a kadar geçerlidir ve 1800 RMB’dir. 15 Nisan’dan sonra kayıt yaptıranlar için ücret 2000 RMB’dir. Davetli konuşmacılar ücretsiz kayıt yaptırabilirler. Konferansta katılımcılar, son araştırma bulgularını sunmak, alanındaki son gelişmeleri öğrenmek ve dünya çapındaki meslektaşlarıyla ağ oluşturmak için fırsatlar bulacaklardır.

Konferansa katılmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Resmi internet sitesini ziyaret edin ve kayıt formunu doldurun.
  2. Kayıt ücretini ödeyin.
  3. Konferans için seyahat ve konaklama düzenlemelerinizi yapın.

Konferansa katılım konuları arasında araştırma yapan herkes açıktır. Konferansın hedef kitlesi, fonksiyonel malzemeler alanında araştırma yapan akademisyenler, endüstriyel araştırmacılar, öğrenciler ve hükümet temsilcileridir.

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir